جزییات اطلاعیه

عنوان برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن هیدرولوژی ایران
تاریخ درج یکشنبه ٢٠ شهريور ١٤٠١

متن اطلاعیه


آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی نوبت پنجم انجمن آب¬شناسی (هیدرولوژی) ایران
بدینوسیله از کلیه اعضاء پیوسته انجمن آب¬شناسی (هیدرولوژی) ایران دعوت می شود با در دست داشتن کارت شناسائی معتبر در پنجمین مجمع عمومی انجمن آب¬شناسی (هیدرولوژی) ایران که در روز سه شنبه مورخ 22/06/1401 ساعت 12:30، در حاشیه چهارمین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران، در محل سالن شهید آوینی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد برگزار می گردد، شرکت نمایند. دستور جلسه شامل موارد زیر می¬باشد:
•    ارائه گزارش عملکرد سه ساله انجمن توسط رئیس هیأت مدیره
•    انتخابات هیأت مدیره و بازرسان دوره سوم
•    تصمیم‌گیری در مورد میزان حق عضویت سالانه (حقوقی، پیوسته، وابسته و دانشجویی)
•    سایر موارد که در صلاحیت مجمع عمومی باشد.

همچنین اعضا‌ی پیوسته‌ای که تمایل به نامزد شدن برای هیأت مدیره را دارند، درخواست خود مبنی بر اعلام نامزدی در انتخابات هیأت مدیره را تا روز یکشنبه 20/06/1401 به دبیرخانه انجمن آب¬شناسی (هیدرولوژی) ایران واقع در استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، مرکز تحقیقات منابع آب، صندوق پستی 115 پست و یا به شماره 03832324430 فاکس و یا به ایمیل hydrology.iran@gmail.com  ارسال نمایند. 
لازم به ذکر است افرادی که تمایل به عضویت و یا تمدید عضویت خود در انجمن آب شناسی (هیدرولوژی) ایران دارند، می¬بایست مبلغ مندرج در جدول زیر را به شماره حساب 2814084895 واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به ایمیل انجمن به آدرس hydrology.iran@gmail.com  ارسال نمایند. کارت عضویت انجمن در محل برگزاری مجمع عمومی انجمن توزیع می¬گردد. علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت انجمن آب¬شناسی (هیدرولوژی) ایران به آدرس www.hydrology.ir مراجعه نمایند و یا با شماره 03832324430 تماس حاصل فرمایند.